TOP 5 okularów Ray-Ban do 600 złotych

Okulary Ray-Ban to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na oprawkach, które zostaną z Tobą najdłużej, a przy tym pomogą Ci w budowaniu Twojego własnego, unikatowego wizerunku, dzięki któremu skutecznie wyróżnisz się z tłumu. Oprawki Ray-Ban potrafią być nieco większym wydatkiem, lecz naprawdę warto, ze względu na wysoką trwałość i ogromną wygodę.

Poniżej przedstawimy Ci przykłady modeli, których cena nie przekracza 600 złotych. Zapoznaj się z ich opisem i zdecyduj, czy któreś z nich spełnią Twoje oczekiwania!

Ranking modeli Ray-ban

RAY-BAN RB7159 2000

Model ten to jeden z ponadczasowych klasyków, jakie Ray-Ban oferuje nam już od wielu lat. Oprawa jest wykonana z acetatu, który jest organicznym związkiem chemicznym o właściwościach zbliżonych do plastiku, lecz jego produkcja jest dużo bardziej przyjazna naturze, co ma szczególne znaczenie, jeśli pasjonujesz się ekologią. Co więcej, zastosowany materiał zapewnia oprawce lekkość, co podnosi komfort noszenia. Okulary te mają wyrazisty charakter, dzięki któremu skutecznie wyróżnisz się na tle innych. Będą one doskonałe praktycznie do każdej stylizacji, świetnie sprawdzą się w przypadku twarzy owalnej lub podłużnej.

RAY-BAN RB7017 5196

Model ten cieszy się szczególnym powodzeniem wśród panów, doskonale wpasowuje się w eleganckie, biurowe stylizacje, a także w codzienne, wygodne outfity. Dostępne są zarówno warianty błyszczące, jak i metalowe, dzięki czemu można je jeszcze lepiej dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Model ten stanowi idealny przykład połączenia metalu i acetatu. Ich niski, prostokątny kształt będzie dobrym rozwiązaniem m.in. w przypadku twarzy okrągłej, którą pomogą wydłużyć i wyszczuplić.

Dodatkowym, wartym uwagi rozwiązaniem są końcówki zauszników pokryte gumą, która nie odejmuje uroku oprawce, lecz dodatkowo zapewnia zwiększoną wytrzymałość. Fronty są dostępne w żywych, atrakcyjnych kolorach, a do tego mogą w ciekawy, przykuwający uwagę sposób kontrastować z zausznikami, dodając Twojej twarzy jeszcze więcej charakteru.

okulary ray ban

RAY BAN RB5255 2034

Ultrakobiecy model, dzięki któremu jeszcze lepiej podkreślisz swój wyjątkowy charakter. Zapewnia to oprawa w szalenie atrakcyjnym kształcie kocich oczu. Idealna dla wszystkich kobiet, które lubią podkreślać swoją indywidualność, niezależność i swoisty pazur. Będą one idealnym rozwiązaniem dla posiadaczek twarzy okrągłej, dlatego że jak żadne inne pomogą pięknie wydłużyć twarz.

Materiał wykorzystany w produkcji to połączenie lekkiego metalu i acetatu, a połączenie głębokiej czerni z elementami transparentnymi dodaje modelowi szyku, czyniąc je idealnym dodatkiem do eleganckich, biurowych stylizacji, a także sprawiając, że dodadzą one niebywałego charakteru również codziennym zestawieniom.

RAY-BAN RB6335 2503

Kolejny model, cieszący się popularnością wśród mężczyzn. Wynika to m.in. z niesłychanej trwałości – okulary te są niesamowicie mocne! Wysoka jakość jest tym, co tygrysy lubią najbardziej, lecz to nie wszystko, co ten model ma do zaoferowania. Końcówki zauszników są pokryte gumą, by zapewnić im zwiększoną wytrzymałość, a metalowe zauszniki są dostępne w przykuwających uwagę kolorach, dzięki którym trudno będzie przejść obok Ciebie obojętnie. To okulary idealne dla mężczyzn eleganckich, zdobywców pragnących osiągnąć najwyższe szczyty.

ray ban okulary przeciwsłoneczne

RAY BAN RB7119 2000

Wybór idealny dla zwolenników stylu Highstreet, którego głównym wyznacznikiem jest to, że nie kreują go projektanci, lecz konsumenci. Oprawka jest lekka i cienka, a jej unikatowy charakter podkreślają nity, które są już właściwie elementem kultu marki Ray-Ban. Okulary te doskonale sprawdzą się zarówno wśród miłośników klasycznej czerni w popularnym obecnie stylu glamour, jak i wśród zwolenników modnych, przykuwających uwagę zestawień kolorystycznych. Okulary te są połączeniem niesłychanej wygody i wyszukanego stylu, wyniesionym na znacznie wyższy poziom.

Okulary Ray-Ban to świetny wybór praktycznie dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich tych, którzy lubią wyróżniać się z tłumu. Ich wysoka jakość, połączona z unikatowym stylem sprawia, że trudno jest pomylić oryginalne Ray-Bany z czymkolwiek innym.

Poszukujesz najlepszej dla siebie oprawki? Zajrzyj do salonu stacjonarnego Soczewki24, lub zajrzyj na stronę soczewki24.pl, na której znajdziesz wszystkie wyżej wymienione modele oraz wiele innych. Zapoznaj się z pełną ofertą i aktualnymi promocjami, wśród których właśnie teraz może kryć się okazja idealna dla Ciebie!