3 propozycje okularów dla romantyczek od Elle

Paryski styl to kwintesencja elegancji, szyku i klasyki. Styl, po który sięgają świadome i pewne siebie kobiety. Jakie barwy definiują paryskie trendy?

Podstawę budują stonowane odcienie szarości, granatu, klasyczna biel, czerń i beż. Całości dopełnia żywa czerwień, która jest zarazem akcentem modowej prostoty, jak i jej przełamaniem. Paryski styl to przede wszystkim minimalistyczna garderoba i dopełniające ją dodatki. Wśród akcesoriów nie może zabraknąć okularów. Paryżanki kochają proste formy, które subtelnie przemycają nowoczesny design. Z tą myślą marka ELLE projektuje oprawki, które są śmiałym połączeniem francuskiego stylu vintage ze współczesną nonszalancją.

Paryski szyk marki ELLE

elle okulary
Okulary Elle zakupić można w sklepie internetowym Soczewki24, który oferuje bogaty wybór oprawek tego producenta.

Oprawki marki ELLE to nowoczesna klasyka w doskonałym wydaniu. Są idealne dla kobiety, która szuka wyrazistości, modnego wyróżnika, a jednocześnie prostej i ponadczasowej formy. ELLE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kobiet, projektując oprawki idealnie pasujące do każdego typu twarzy i urody. W ofercie znalazły się zarówno kształty owalne, kocie, jak i obłe prostokąty. Wykorzystanie bazowych odcieni umożliwia zestawienie ich z każdą stylizacją, od awangardy, nurty romantyczne, po zachowawczy total look, będący symbolem Paryżanki XXI wieku. ELLE projektuje z myślą o kobietach w każdym wieku i o każdym typie urody. Oprawki okularowe łączą w sobie nie tylko elegancję i stylowy wygląd, ale też komfort noszenia. Filigranowe oprawy pozostają zupełnie niewyczuwalne. Ich perfekcyjne dopasowanie do nosa i uszu uniemożliwia zsuwanie się oprawy lub dyskomfort po wielu godzinach użytkowania. Materiał, z którego zostały wykonane, odporny jest na mechaniczne uszkodzenia, typu zarysowania. Oprawy są także łatwe w czyszczeniu.

Tropem elegancji Paryżanek

  • ELLE EL13470 CL

To nowoczesna wariacja owalnych okularów, podana w przezroczystej, nietypowej oprawie. Metalowa, superlekka konstrukcja zapewnia im wytrzymałość, żywotność, a jednocześnie perfekcyjną stabilność. To oprawa zaprojektowana z myślą o kobietach szukających wyrazistości, ale nie w przesadnym wydaniu. Idealna propozycja dla indywidualistek, podkreślająca ich kreatywny charakter i zamiłowanie do paryskiego stylu. Dzięki przezroczystym oprawom, model doskonale współgra z każdą urodą i pięknie dopełnia różne stylizacje. Srebrny bazowy odcień konstrukcji okularów zapewnia neutralność.

  • ELLE EL13461 RE

To propozycja dla kobiet szukających dopełnienia. Czerwony kolor oprawek to odważny wybór. Jego wyrazistość równoważy jednak klasyczny, delikatnie zaokrąglony prostokątny kształt. Oprawki te są idealne do podkreślenia urody brunetek, szatynek, ale też i blondynek, szukających modnej „kropki nad i” w codziennych stylizacjach. Czerwona barwa jest doskonałą propozycją dla kobiet, które szukają mocnego kolorystycznego akcentu dla swojej stonowanej garderoby. Metalowa konstrukcja oprawy zapewnia jej stabilność, żywotność i trwałość, nawet przy codziennym i intensywnym użytkowaniu. To idealny model dla kobiet w każdym wieku.

  • ELLE EL13448 BK

Odważne, wyraziste, bezpretensjonalne i zawsze modne. Klasyka w najczystszej postaci, dedykowana kobietom pewnym siebie, odważnym i świadomym swojego stylu i mocnego charakteru. To model, który odpowiednio zestawiony ze stylizacją może ją dopełnić lub być jej najmocniejszym punktem. Klasyczny kształt zaokrąglonego prostokąta w grubszych oprawkach doskonale współgra zarówno z wyrazistą, jak i subtelną urodą. Konstrukcja oprawy w całości została wykonana z wytrzymałego plastiku, który umożliwia wygodne codzienne użytkowanie. Trwałe noski okularowe zapewniają stabilne trzymanie na nosie i zawsze jednakową pozycję obu stron.